Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar
POLAT & HUMANN GmbH

Irkçı Wilders'e yerli darbe


Müjdat Gür

Biz Türk milleti olarak yaratılanı severiz yaratandan ötürü.. insanlığın dini, dili, ırkı yoktur. Yeterki insan insanlığını bilsin. 

 

*Irkçı Geert Wilders Özgürlük Partisi başkanına tv spikerinden OSMANLI ŞAMARI.*

 

Türkiye ile Hollanda arasında diplomatik bir kriz yaşanırken IRKÇI Wilders diaspora Türkleri hakkında ağır sözler sarfetmişti.

 

*Bir hatırlayalım neler söylemişti;* müslümanlardan nefret ettiğini, Cumhurbaşkanımıza ağır sözler sarfetmesi,müslümanların sınır dışı edilmesi,  suç işleyen şahıslara müebbet hapis cezası verilmesi, Türkiye’nin AB’ye  alınmaması, İslamın faşist bir din olduğunu ,ALLAH, KURAN ve  PEYGAMBERİMİZE hasta ideolojisi olan bir din demişti Vs.

 

Hollanda tv yapımcı

 

spikeri parmağı ile işaret ederek ırkçı Wilders'e dersini sert sözler ile ifade etti.

 

*Spikerin söylemiş olduğu sözler;* 20 yıldır hükümet için hiç birşey yapmadın ve sadece Hollanda'yı karıştırdın. Hiç bir zaman sorun çözmedik. Endonezya kökenli bir çifte vatandaşsın. *Hollanda'yı sen terk et.. çünkü Hollan'da hepimizin.* Hastanelerde sevgi ve merhametle yaşlılarımıza bakan baş örtülü müslüman insanlar var ve sen sadece Hollanda'yı rezil ediyorsun. *Bu ülkeden sen gitmelisin diyerek Wilders'e parmağını sallayarak dersini verdi. Wilders'i süt dökmüş kediye benzetti.*

 

Hollanda'lı Program spikerini anlamlı konuşmalarından dolayı tebrik ediyorum. 

 

Bu arada sizlere şunuda hatırlatmak istiyorum. *Almanya'da soykırım tasarısını kabul eden Türk kökenli vekilleri hatırlayalım.*

 

Kısaca şuna değinmek istiyorum; ne hikmetse yabancı kökenli siyasiler, müslüman kökenli diaspora Türklerine karşı radikal tavırlar sergiliyor.

 

Bulunmuş oldukları toplumlarda 

 

kabul görmeleri ve bireysel çıkarları için ana yurduna ve kendi ırkına ihanet edebilecek kadar art niyetli toplumlar var.

 

*Bu güruhlar bilmelidirki Avrupa ihaneti sever,ihanet edeni asla sevmez.*

 

Dünya mazlumların ümidi, islamın son kalesi olan TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN tekrar dirilişinin.. *16 Nisan'da yapılacak olan referandumun ÜLKEMİZ ve AZİZ MİLLETİMİZ için hayırlara vesile olması temennilerimle.*

 

ALLAH yar ve yardımcımız olsun.

Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar