Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar
POLAT & HUMANN GmbH

Böyle bir sevgi seli görülmedi


Müjdat Gür

Almanya Oberhausen şehrinde UETD'nin düzelmemiş olduğu "MEMLEKET SEVDALILARI EVET DİYOR" mitinginde HAYIRCILAR olay çıkarmak istedi.

 

Sayın Başbakan Binali Yıldırım Almanya’nın Oberhausen kentinde “Memleket Sevdalıları Evet Diyor” mitinginde bir avuç hayırcılar yine iş başında idi. Söylemleri  her zaman olduğu gibi; yok efendim Cumhuriyet elden gidiyor yok tek adam sultanlığı geliyor "diye diye"15 yılda 11 sandıkta hep aynı yalan dolanla kaybettiler. 

 

Hayırcıların 18 maddeyi okuduklarını sanmıyorum.. mesele anayasa değişikliği maddeleri değil.. mesele Erdoğan ve onun temsil ettiği değerlerinden nefret edip kaos yaratmaları. Muhalefet olmanında bir adabı üslubu var her yapılanada muhalif olunmazki.. 74 milyon nüfusu olan ülkemiz sanki bir avuç aydınız diye geçinen beyinlerin elinde. 

 

Gözleri var gözmezler, kulakları var duymazlar.. bu tür insanların görüşlerine saygı duymak hatadır yanılgıdır. 

 

Aziz milletimizin  ümidi bitmiş olan 2001 krizinde, AK Parti nin gelişi ile 15 yılda onca vadeler anlatılmasına rahmen..bugün VATANIMIZI Avrupa'nın güçlü ülkesi olan bir Almanya ile mukayese edebilir duruma geldik. 

 

"Düne kadar bu bir hayaldi gerçek oldu"

 

Şunuda unutmayalımki; Türkiye olarak  kalkınma hamlesinde koşar adımlarla ilerleyen bir ülkeyiz. 

 

ÜLKEMİZİN hızlı kalkınması için ayrımcılığa değil birliğe ihtiyacımız var.. unutmayalımki birlikten güç doğar. 

 

İNŞALLAH ülkemizin yarınları dahada aydınlık ve refah olacaktır. 

 

Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza AK Parti nin dışında düne kadar kimler sahip çıktı "hiç kimse değilmi" Bugün görüyoruzki herkes göğsünü gere gere ben TÜRKÜM diye biliyor sokaklarda ve bundan da gurur duyuyor.  Düne kadar bu mümkün bile görünmüyordu insanlarımız ezik kafaları önünde idi. 

 

Avrupa'lı Türkler AK Parti sayensinde öz güvenini buldu... tabikide hayırcılarda. 

 

İşte bu güçlü bir TÜRKİYE güçlü bir LİDERİN olduğunun göstergesidir.  

 

T.C. Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım  beyin ülkemiz ve yurtdışındaki vatandaşlarımıza konuşmasında neler anlattığını AK Parti'nin nasıl haklar ve yenilikler getirdiğini anlatmama gerek yok malum.. bu hak ve yenilikleri hayırcılarda çok iyi bilmekte.

 

Avrupa ülkelerinde 5.5 milyon dolayında Türk vatandaşımız yaşıyor. 

 

3 milyonun üzerinde Türk seçmenimiz bulunduğu yurtdışında  yaşayan vatandaşlarımız 27 Mart’tan 9 Nisan’a kadar olan bu süreçte oylarını istediği Konsol ve temsilciliklerde kullana bilecekler. 

 

Almanya'nın Oberhausen şehrinde düzenlenen miting de ülkesini sevenlerin  sevgi seli ile Arena solanı dolup taştı. 

 

Bunu gören Sayın Başkanımız çok mutlu olduğunu belirterek sözlerini şöyle bitirdi. 

 

80 milyon duysun istiyorum.. evet diyormuyuz ve 10 bini aşkın MİLLETİMİZ tek bir ağızdan EVET EVET EVET diye seslendi. ALLAH ülkemizin yar ve yardımcısı olsun. 

Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar