Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar
POLAT & HUMANN GmbH

ATGB Başkanı Orhan Buyurman Beyin Mutlu Günü


Müjdat Gür

ATGB (Avrupalı Türk Girişimciler Birliği) Başkanı Sayın Orhan Buyurman beyin kızı Çağla'nın düğününü Almanya Gelsenkirchen Vizyon düğün salonunda yapıldı..

Almanya Gesenkirchen şehrinde yapılan Orhan beyin kızının düğünü diğer düğünlere nazaran çok daha görkemli şekilde bir düğün oldu.

Böyle mutlu bir gününde  siyaset ve iş dünyasından bir çok yakın dostları yalnız bırakmadılar.

Damat Hasan Zengin'in ve gelin Çağla Zengi'nin mutluluk ifadeleri yüzlerinde okunuyordu. “Vizyon Düğün Salonu”  davul zurna eşliğinde yıkıldı. 

ATGB Genel Başkanı Sayın Orhan bey,

birbirinden değerli siyaset ve iş dünyası başta olmak üzere tüm konuklarının  masalarına kadar giderek hepsi ile görüşüp teşekkür beyanında bulundu.

İlgi ve alakasından dolayı düğüne gelen tüm davetlilerin büyük beğenisi kazandı.

Gelin ve Damat salona girdiği sırada alkış tufanı koptu, davetlilerin alkışları eşliğinde genç çift danslarını yaptı. Düğüne iştirak eden davetliler genç çifti yalnız bırakmayıp birlikte müzik eşliğinde dans edip eğlendiler.

Orhan bey ile   günün anısına misafirler hatıra fotoğraf'ı çektirdi. 

Takı ve yemekten sonra sıra pasta kesimi gelmişti..

Gelin damat hep birlikte alkışlar arasında pasta kesimi yaptılar. Daha sonra gelin,damat ve davetliler oyun pistinde oynayarak güzel bir atmosfer yarattılar .

Davetliler böyle muhteşem görkemli düğünü kamaraya ve cep telefonuna kayıt etiller.

Orhan bey konuşmasında şunları söyledi; 

Çok şükür Allah bize de çocuklarımızın düğünü görmeye nasip etti. Kızın dan ayrıldığı için hüzünlü aynı andada kızının müfredatını görmekten mutluluk duyduğunu belirtti ve sözlerine şöyle devam etti ..düğümüze gelerek bizleri şereflendiren uzak, yakın eş dost akraba, siyaset ve iş dünyası dostlarıma çok teşekkür ederim” dedi. 

Bizlerede ALLAH 'tan tüm evlatlarımıza bir ömür boyu mutluluklar dilemek düşer.. Mutluluklar dileriz.

Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar