Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar
POLAT & HUMANN GmbH

Gözümüzün içine baka baka yalan söyleyen Amerika


Müjdat Gür

İNCİRLİK NATO ÜSSÜ ihanet üssü olarak tarihe geçmiştir. 

 

Amerika nankörlüğünü bir kez daha tescillemiştir..

 

ÜLKEMİZİ içerden ve dışarıdan sırtından vuracaksın sonrada Türkiye bizim iyi bir müttefikimiz diyeceksin...

 

"yok öğle yağma artık" Türkiye sizinle müttefik olmadığını net olarak gördü ve zaten biliyor. 

 

Sen benim ÜLKEMDE ÜST KURAÇAKSIN sonra PKK/PYD-YPG, FETÖ/PDY VE DEAŞ'a destek vereceksin . 

Ajanların ÜLKEMDE cirit atacak; sonra diyeceksinki Türkiye bizim en iyi müttefikimiz, dostumuz. Artık yeter kanımızı emdiğiniz  nerden geldiyseniz  oraya pılınızı pırtınızı toplayıp  defolup gideceksiniz. 

 

Bu AZİZ MİLLETİMİZ domuzdan post kafirden Amerikadan dost olmayacağını gayet iyi biliyor..  

 

YETER ARTIK KAPATILSIN İNCİRLİK NATO ÜSSÜ..

 

ABD nankörleri 15 TEMMUZ darbe öncesi ailerine  masraflar bize ait TÜRKİYE'yi  terk edin  haberi gönderiyor sonrada darbecilerin taktiğiyle kurmuş oldukları IŞİD terör örgütü saldıracak diyerek darbeden haberi yokmuş gibi hareket ediyor.. Darbeyi zaten SİZLER FETÖ ile  planladınız kime ne anlatıyorsunuz. 15 Temmuz darbe girişimi esnasında İncirlik Üssü'nden kalkan tanker ve uçaklarıda biliyoruz. Nankör sinsi Amerika her zamanki gibi talimatlarınızı kendinize saklayın bu aziz Türk milleti bunu yemez.. 

 

Bir an önce çözüm elde edilerek bu hainleri İNCİRLİK NATO ÜSSÜN'den uzaklaştırmalıyız. 

 

ÜLKEMİZİ ateş çemberinin içine sokan, bölünmemizi isteyen, içimize fitne fesatı sokan ÜLKEMİZ üzerinde oyunlar kuran ve teröristleri başımıza bela eden sizlersiniz. 

 

Artık  kendi göbeğimizi kendimiz kesme zamanımız gelmiştir. Çanakkale ruhu zaten 15 Temmuz'da şaha kalkmıştır, bizlerde ecdadımızın torunları olarak tekrar gereken ne ise onu yaparız Allah'ın izni ile..  

 

İNCİRLİK NATO ÜSSÜ kapatılsın ve yerine barış anıtı  yapılsın üzerinide YURTTA SULH DÜNYADA SULH yazılsın. Giriş kapısının üzerinede AMERİKA ÖZGÜR BAĞIMSIZLIĞI diye yazılsın.

Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar