Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar
POLAT & HUMANN GmbH

Gelecek Bizimdir


Salih Altınışık

11 Eylül ve sonrası felaket haberlerinin günümüzde adeta normalleştiği bir süreç yaşıyoruz. Öyle bir süreç ki bu, herkes Ortadoğu ve İslam coğrafyasının yeniden şekilleneceğini beklerken yeninin tarifinin sadece o coğrafya ile aslında sınırlı olmadığını yeni fark ediyor. Emin olun globalleşmeyi, demokratikleşmeyi hiç kimse bu şekilde düşünmemiştir.

Masanın başında olduğunu düşününler aslında koca bir oyunun sıradan bir piyonu. Bu şekillenmenin sınırları ülkeler ile değil aslında parayı kontrol eden derin güçler ile çiziliyor.

Siyasiler ise adeta bu oyunun farkında olmadan yedieminleri. Herkes; refah, özgürlük ve demokrasi için mücadele ettiğini düşünüyor ama aslında derin güçlerin kendilerine biçilen görevi yerine getiriyorlar.

İşte böyle bir Dünya’da; gelecekten bahse edeceğiz, çocuklarımızı vizyon sahibi, imanlı, inançlı ve donanımlı yetiştirmeye çalışacağız, tüm bunları ya parkende idealizmden vazgeçmeyeceğiz. Öyle mi?

Evet aynen öyle. Zor, zor olmasına ama imkansız değil. İşte tam bu noktada farkındalığımız öne çıkmalıdır. Aslında yeni Dünya düzeni derin güçlerin hayal ettiği şekilde değil İslam Dünyasının yetiştireceği imanlı, inançlı ve kararlı nesiller ile şekillenecektir.

Davamız bunun için kutsal, bunun için haktır. Umutsuz sakın olmayın!

Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar