Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar
POLAT & HUMANN GmbH

Virabismillah


Salih Altınışık

Değerli Okurlarım,

Yeni bir yayın organı, yeni bir heyecan kıta Avrupa’sında yayına başlıyor. Avrupa’nın Sesi haber platformunun Genel Yayın Yönetmeni Sn. Mehmet Hasan’a şimdiden başarılar diliyorum. Allah utandırmasın.

Bende elbette bu heyecana ortak olmak ve de siz değerli okurlarımla tekrar bir araya gelmenin heyecanını taşıyorum. Başta Avrupalı Türkler olmak üzere gündemimizde siyasetten, sosyal yaşama kadar değişik konularda düşüncelerimi burada kaleme alacağım. Daha önce değişik platformlarda ki şiir denemelerimi ve de köşe yazılarımı da beğeninize sunacağım.

Değerli Okurlarım,

Artık Avrupa’nın Sesi ile birlikte bende ‘Virabismillah’ dedim. Gündemimiz yoğun. Ülkemizde ki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden Avrupa’da ki ırkçılık ve ayrımcılığa, siyasi katılımdan STK’larımıza kadar birlikte yazıp, birlikte fikirler üreteceğiz.

Niyet hayr, akibette hayr olur inşaallah. En kalbi muhabbetlerimle

Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar