Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Almanya, Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'nde Soykırım Yalanı Mitingi

Almanya, NRW eyaletinde ders kitaplarından soykırıma yer verirlerken neden tek yanlı davranılıyor. Almanya'da yaşayan Türkler, Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'nde ve diğer bazı bölgelerdeki okullarda okutulan ders kitaplarında "Türkler 1915 yılında Ermenilere karşı soykırım yaptı" anlatımını kabul etmediklerini, bu yanlışın ortadan kalkması için iki yıl önce başlatılan uğraşlarını, yani bu ifadenin ders kitaplarından çıkarılması için 19 Ekim Pazar Günü Düsseldorf'ta KRV Eyalet Parlamentosu önünde Dialog für Frieden e.V. (Duisburg) yöneticilerinden Dr. Ali Söylemezoğlu öncülüğünde geniş katılımlı bir protesto mitingi düzenlenleyeceklerini belirttiler.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Geniş katılım bekleniyor

 Dr. Ali Söylemezoğlu, Kuzey Ren Vestfalya Eyalet Başbakanı Hannelore Kraft'ın dikkatini çekmek için 19 Ekim 2014 pazar günü gerçekleştirilecek protesto mitingine geniş bir katılım bekliyor.

Ermeni lobisi soykırımın tanınması için yoğun çaba harcıyor.

Dr. Ali Söylemezoğlu “Önümüzdeki yıl (2015) 1915 olaylarının 100.yıldönümü. Türkiye'yi soykırımla suçlayanlar, bunun tanınması yönünde çabalarını yoğunlaştırmış durumdalar. Bizler burada gayet haklı bir davayı savunuyoruz. Çünkü Türkiye soykırım yapmamıştır. Bizim elimizde gayet kuvvetli belgeler var. Bu belgelerde sadece Türkiye kaynaklı belgeler değil, Ermenilerin de yazdığı belgeler bulunuyor. Bunlarla Türkiye'ye atılan iftiraların doğru olmadığını kanıtlayabiliyoruz" dedi.

Söylemezoğlu, “Almanya’da birçok yerde ve bizim bulunduğumuz KRV eyaletindeki okullarda çocuklarımıza, Türkler Ermenilere soykırım yaptı şeklinde ders verilmekte. Biz bu durumu protesto etmek için iki yıl önce 8000 bin imza topladık ve Kuzey Ren Vestfalya Eyalet Hükumeti başbakanı Hannelore Kraft'a verdik ve kendisine siz bir komisyon tayin edin gelsinler birlikte belgeleri inceleyelim, sonra derslerin devamı için yine siz karar verin. Başbakan Kraft uzun zaman bizi oyaladı ve sonunda 'hayır sizinle bu konusu görüşmeyeceğim' şeklinde bir cevap yazdı. Biz de, kendisinin talebimizi dikkate almama tavrını protesto etmek için böyle bir mitinge karar verdik. Bu bizim haklı davamızdır, çocuklarımıza olmayan bir konuyu anlatmalarına seyirci kalmayalım" dedi.

Söylemezoğlu 19 Ekim 2014 pazar günü saat 14.00’te mitinge katılım çağrısı yaptı.

Mitinge katılmak isteyenler, 19 Ekim 2014 pazar günü saat 14.00’te Düsseldorf'ta parlamento karşısındaki televizyon kulesinin önünde toplanabilir.

Ayrıntılı bilgi için Facebook adresi
https://www.facebook.com/events/653831104716165

Dialog für Frieden e.V. (Duisburg)
 

ETİKETLER :
Diğer ETKİNLİKLER haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı