Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

İş dünyasına sosyal medya uyarısı

Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, iş dünyasının temsilcilerine "her şeyinizi sosyal medyada paylaşmayın" uyarısı yaptı.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Bu yılki CeBIT Bilişim Eurasia'nın ana gündem maddelerinden biri de internet güvenliği oldu. Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin düzenlediği “İletişimde Bilişimin Rolü” konulu panelde konuşan Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, sosyal medyayı en çok kullanan ülkelerden birinin Türkiye olduğuna dikkat çekti. Önder bu konuda şu noktaya önemli vurgu yaptı:

Yatırımlar ve ciro

“Sosyal medyanın yanlış ve sorumsuzca kullanılması şirketler, bireyler ve devletler açısından ayrı ayrı sonuçlar doğurur. Bu yüzden her şeyinizi sosyal medyada paylaşmayın. Örneğin bir şirket kârını, zararını, yapacağı yatırımları, cirosunu, kimlerle ortaklık yaptığını ve müşterileriyle ilgili sosyal medyada ciddi bir paylaşım yaptığın-da tüm rekabet gücünü bir anda kaybedebilir. Bu durum güvenliği de tehdit eder.”

70 yıl yerine 1 hafta

Devletin oluşturduğu ‘bigdata’yı ekonomideki değişimin ana kaynağı olarak ifade eden Önder, “70 yılda toplanan veri şu anda bir haftada toplanıyor. Artık bu datayı yönetenler, dünyayı yönetiyorlar" dedi.

Ayda 20 milyon lira tasarruf

Toplantıda verilen bilgiye göre sanal dünyada büyük bir kayıt sistemi oluştu. Örneğin sadece "Hal Kayıt Sistemi" ile 3,5 milyon çiftçi, 25 bin perakende noktası ile 900 toptancı verisi izlenebiliyor. Yine geçen ocak ayında uygulamaya geçen ‘e-fatura’ sisteminde 20 bine yakın mükellef şirket var. Bu işletmelerdeki tasarruf da ayda 20 milyon liraya ulaştı.

ETİKETLER : internet sosyal medya Cebıt Bilişim Eurasia
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı