Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Miniklerin Kur’an-ı Kerim’e geçme sevinci

Stuttgart – Erdmannhausen DİTİB Camii Kur’an Kursunda öğretim gören 41 öğrenci için Kur’an-ı Kerim’e geçme merasimi yapıldı.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Program minik öğrencilerin Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Merasimde konuşma din görevlileri Veli Boyun ile Emine Boyun, çocuklarımızın Kur’an-ı Kerim gibi ilahi kelamın ahlakıyla doldurulmasının, toplumumuzun geleceği açısından ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Dernek yönetimine, velilere ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, miniklerin bir ömür boyu Kuranı ellerinden düşürmemeleri niyazında bulundular.

 

Çok sayıda veli ve cemaatin katıldığı merasimde Kur’an-ı Kerim‘e geçen çocuklar Kur’an-ı Kerim, ilahi, ezber sûre ve duâlar okudular.

 

Dernek Başkanı Ali Kablan’ın konuşmasının ardından öğrencilere Kur’an-ı Kerim ve çeşitli hediyeler verildi. Ardından Kuran’ı Kerim’e geçmenin sevincini yaşayan miniklerle birlikte hazırlanan pasta kesildi. Gönüllü velilerin el emekleriyle yaptıkları pasta ve ikramlarla program sona erdi.

 

Ercüment Aydın / Erdmannhausen

ETİKETLER :
Diğer ETKİNLİKLER haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı