Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Almanya’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliği

15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yıldönümü Almanya’da çeşitli etkinliklerle anıldı. Köln Başkonsolosluğu’nda düzenlenen anma etkinliğine katılan vatandaşlar demokrasi andı içti.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

 

Türkiye’deki darbe girişiminin ikinci yıldönümü Almanya’da da çeşitli etkinliklerle anıldı. 15 Temmuz 2017 Pazar günü Köln Başkonsolosluğu’nda düzenlenen “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü”anma etkinliğine büyük bir katılım oldu. Etkinlik Köln Başkonsolosluğu’nun yanı sıra Avrupa Türk İslam Birliği, Uluslarası Dekokratlar Birliği, Avrupa Toplumu Milli Görüş Teşkilatı ve Türk Federasyon’un da katkılarıyla gerçekleşti. Etkinlik çerçevesinde Anadolu Ajansı’nin darbe girişimi sırasında kaydettiği görüntülerden oluşan bir fotoğraf Sergisi de açıldı.

 

Mücadeleye devam


Köln Başkonsolosu Barış Ceyhun Erciyes, etkinlikte yaptığı konuşmada, darbeye direnen Türk milletinin dünyaya örnek teşkil ettiğini belirtti. Başkonsolos Erciyes, darbe girişimine direnen Türkiye’deki vatandaşlar gibi Avrupa’daki yurttaşların da yaşadıkları ülkelerde sokaklara dökülerek demokrasiye sahip çıktıklarını ifade etti. Başkonsolos, darbeci zihniyetin Avrupa’ya sızan karanlık yüzleriyle olan mücadelenin de kararlıkla sürdürüleceğini sözlerine ekledi.

 

Münster’de de anma


15 Temmuz Demokrasi Bayramı Münster Başkonsolosluğu’nda da kutlandı. Kutlamaya yoğun bir katılım oldu. UID Bielefeld Bölge Başkanı Şenol Sayılı, Avrupalı Türkler olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteklerini sürdüreceklerini ifade etti.

 

 

 

 

 

 

 ETİKETLER :
Diğer ETKİNLİKLER haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı