Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar
POLAT & HUMANN GmbH

Avrupa’dan meclise girmeyi başardılar

Türkiye 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirdiği 27. Dönem Milletvekili genel seçimlerinde Almanya’dan Zafer Sırakaya, Mustafa Yeneroğlu, Cemal Çetin ve Brüksel’den de Muhammed Fatih Toprak milletvekili seçildi.

Almanya’dan 26. Dönem Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İstanbul 3. Bölge 12. Sıradan Mustafa Yeneroğlu, Avrupa Türk Demokratlar Birliği (UETD) eski Genel Başkanı Zafer Sırakaya AKP İstanbul 3. Bölge 9. Sıradan, Avrupa Türk Konfederason eski Genel Başkanı Cemal Çetin Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul 2. Bölge 2. Sıradan Ayrıca AK Parti Brüksel Temsilciliği Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Muhammed Fatih Toprak AKP Adıyaman 3. Sıradan 27. Dönem TBMM milletvekili seçildi.

ETİKETLER :
Diğer AVRUPA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar