Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar
POLAT & HUMANN GmbH

Sırakaya, Avrupalı Türk’ün ümidi oldu

Avrupalı Türklerin Ankara’daki sesi olmaya hazırlanan UID eski genel başkanı Zafer Sırakaya, Avrupa’daki seçim çalışmalarını tamamladıktan sonra Türkiye’de seçmenlerle bir araya geliyor.
Almanya’da örnek toplumsal çalışmalarıyla ön plana çıkan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul üçüncü bölge milletvekili adayı Zafer Sırakaya, seçim çalışmalarını İstanbul’da sürdürüyor. Almanya’da sandıkların kapanmasının ardından Türkiye’ye giden Sırakaya, İstanbul’da seçmenlerle bir araya geliyor.
 
 
Uluslararası Demokratlar Birliği (UİD) eski genel başkanı Zafer Sırakaya, seçim sürecinde Avrupa’daki seçmenlerle bir çok ortamda buluştu. Avrupa’yı adeta karış karış gezerek bu ülkelerde yaşayan Türklerin dertlerini dinleyen ve notlarını alan Sırakaya, çözüm önerilerini de seçmenlere aktardı.
 
 
Seçim çalışmalarıyla ilgili gazetemiz Avrupa’nın Sesi’ne konuşan Sırakaya, “Avrupa’da yaşayan kardeşlerimizle bir çok ortamda bir araya geldik. Şimdi de seçim bölgemdeyim ve burada yaşayan seçmen kardeşlerimle bir araya geliyoruz. Bütün gayretim ve enerjimle ülkeme hizmet etmeyi amaçlıyorum. Benim en büyük hedefim vatanıma ve milletime hizmet etmek“ dedi.
 
 
 
 
 
 
ETİKETLER :
Diğer TÜRKİYE haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar