Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Bosna Hersek'e gidecek Türklere Hırvat engeli

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek UETD Genel Kurulu’na katılmak üzere yola çıkan Avrupalı Türkler, Hırvatistan gümrüğünde bekletiliyor. Almanya’dan hareket eden 16 otobüsün Bosna’ya geçişine izin verilmedi. İlk gelen iki otobüs saat 08.00 ve 10.00’da gümrükten geçti. Ancak daha sonra gümrüğe giren otobüsler beklemeye alındı.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Bosna'da düzenlenecek UETD genel kuruluna katılmak üzere otobüslerle Saraybosna'ya giden Almanyalı Türkler Hırvat gümrüğüne takıldı.

 

SAATLERDİR GÜMRÜK ALANINDA BEKLETİLİYORLAR


Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşecek UETD Genel Kurulu'na katılmak üzere yola çıkan Avrupalı Türkler, Hırvatistan'a takılıp kaldı. Vatandaşlar saatlerdir gümrükte otobüslerin içinde bekletiliyor.

 

SARAYBOSNA'DAKİ UETD GENEL KURULUNA KATILACAKLAR

 

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği'nin (UETD) Bosna Hersek'te düzenlenecek genel kuruluna katılmak üzere yola çıkan otobüsler saatlerdir Hırvatistan'da bekletiliyor.

 

YÜZLERCE TÜRK VATANDAŞ MAĞDUR EDİLDİ


Genel kurulun gerçekleştirileceği Saraybosna'ya doğru Almanya'dan hareket eden 16 otobüsün Bosna'ya geçişine izin verilmedi. İlk gelen iki otobüs saat 08.00 ve 10.00'da gümrükten geçti. Ancak daha sonra gümrüğe giren otobüsler beklemeye alındı.

 

ETİKETLER :
Diğer AVRUPA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı