Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar
POLAT & HUMANN GmbH

Başkonsolos Erciyes UETD’yi ziyaret etti

Köln Başkonsolosu Ceyhun Erciyes UETD Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette Avrupalı Türklerin güncel sorunları ele alındı.

Köln Başkonsolosu Barış Ceyhun Erciyes, merkezi Almanya’nın Köln kentinde bulunan Avrupalı Türk Demokratlar Birliği’ni (UETD) ziyaret etti.  Ziyarette UETD Genel Başkanı Zafer Sırakaya, Genel Başkan Yardımcısı Asiye Bilgin, Genel Sekreter Bülent Bilgi ile Kadın Kolları Başkanı Ayşe Asut çalışmalarıyla ilgili Başkonsolos Erciyes’e bilgi verdiler.

 

Güncel sorunlar masaya yatırıldı

 

Başkonsolos Barış Ceyhun Erciyes, UETD’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, kuruluşun Avrupalı Türklere yönelik faaliyetlerinden övgüyle söz etti.

UETD Genel Başkanı Zafer Sırakaya ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Avrupalı Türklerin güncel sorunları ile ilgili Başkonsolosa bilgi sundu.


 

ETİKETLER :
Diğer AVRUPA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar