Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Çavuşoğlu: Gözümüz de gönlümüz de Avrupa Türklerinde

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Witten Batı Trakya Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileriyle bir araya geldi. Almanya’da Türklere yönelik saldırılardan rahatsızlık duyduğunu ifade eden Çavuoğlu, “Gözümüz de gönlümüz de Avrupa Türklerinde“ diye konuştu.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Almanya’da faaliyet gösteren Witten Batı Trakya Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticilerini makamında kabul etti. Ziyarette, Witten Batı Trakya Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı ve Avrupa’nın Sesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Hasan, Dernek Asbaşkanı Bilal Burak ve Genel Sekreter Ersin Hasan hazır bulundu.

 

Heyet, Bakan Çavuşoğlu’na Avrupalı ve Batı Trakyalı Türklerin sorunlarını aktardı. Genel Başkan Mehmet Hasan, Bakan Çavuşoğlu’na Avrupalı Türklerin sorunları ve çözüm önerilerinin yer aldığı bir dosyayı da taktim etti. 

 

Bakan da Batı Trakyalı

 

Kendisi de Batı Trakya kökenli olan Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Avrupalı ve Batı Trakyalı Türklerin sorunlarını yakından izlediğini kaydetti. Çavuşoğlu, “Gözümüz de gönlümüz de Avrupalı Türk kardeşlerimizde“ dedi.

 

Bakan Çavuşoğlu, Mehmet Hasan’a hazırladığı dosyadan dolayı teşekkür ederek, önerileri değerlendireceklerini vurguladı. 

 

Almanya’daki saldırılardan rahatsız 

 

Aynı zamanda gazetemizin imtiyaz sahibi de olan Witten Batı Trakya Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Hasan ziyaretten sonra yaptığı değerlendirmede, “Hemşerimiz olmakla gurur duyduğum sayın başbakan yardımcımız bizi çok iyi ağırladı. Sorunlarımızı dinledi. Dosyamızı taktim ettik. Hem Batı Trakya Türkünün hem de Avrupa Türklerinin sorunlarını yakından takip ediyor. Almanya’da son zamanlarda Türklere yönelik PKK yanlılarının çirkin saldırılarından son derece rahatsız. Bunu açıkça dile getirdi“ dedi. 

 

Yurtdışı Türkler Başkanı ile görüştüler

 

Ankara’daki temaslarını sürdüren Witten Batı Trakya Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği heyeti daha sonra Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’na geçti. Burada başkan Mehmet Köse ile bir araya gelen dernek yöneticileri, bilgi alışverişinde bulundular.

ETİKETLER :
Diğer TÜRKİYE haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı