Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

AB Zirvesi sonrası Yunan basını çizdi

Türkiye-AB Zirvesi'nin ardından Yunan yayın organı Kathimerini, AB'nin Türkiye'ye herhangi bir yaptırım gücünün olmadığını Avrupa Birliği bayrağını, Türk bayrağına benzeterek bu karikatürle servis etti. Yapılan zirvede ise Türkiye ve AB arasında yeni bir döneme girilebileceğinin sinyali verilmişti.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Bulgaristan'ın Varna kentinde düzenlenen Türkiye-AB Zirvesi'nde vizenin kaldırılması, Gümrük Birliğinin iyileştirilmesi ve Avrupa Birliğinin 2016 ve 2017 yılı için öngördüğü 6 milyar euronun tam olarak ödenmesi konuşuldu.

 

HAYAL KIRIKLIĞI

 

Yunanistan ve Güney Kıbrıs Rum Kesimi ise, bu toplantıda Türkiye'ye baskı yapılarak tutuklu 2 Yunan askeri ve Akdeniz'deki tatbikatların durdurulacağını hayal ediyordu.

 

Zirvenin ardından Yunan yayın organı Kathimerini, AB'nin Türkiye'ye herhangi bir yaptırım gücünün olmadığını bir karikatürle servis etti.

ETİKETLER :
Diğer AVRUPA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı