Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Yeneroğlu: 18 yaşını doldurduysa, sandığa götürün

Brüksel’de UETD’nin basın mensuplarıyla düzenlediği toplantıya katılan AK Parti milletvekili Mustafa Yeneroğlu, yurtdışında oy kullanan vatandaşlara seslendi: “Duyarlı olun, provokasyonlara gelmeyin.”
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

AK Parti İstanbul milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Brüksel'de UETD (Avrupalı Türk Demokratlar Birliği) yetkilileri ve basın mensuplarıyla buluştu. UETD Belçika Başkanı Basir Hamarat'ın ev sahipliğini yaptığı buluşmaya, UETD Avrupa Başkanı Zafer Sırakaya da katıldı. Burada yaptığı konuşmada, halk oylamasının, yurtdışında yaşayan vatandaşlar için sıradan bir oy verme olmadığını belirten Yeneroğlu, şunları söyledi:

 

HEDEF 1.5 MİLYON OY


"Türkiye'ye güçlü bir selam gönderme ve bunun da Türkiye'de karşılık bulmasıdır. Ailelerden istediğimiz, 18 yaşını dolduran çocuklarımıza oy kullanmalarını öğretmek ve onların birer birey olduğunu hatırlatmak. Çocuklarımıza oy kullandırarak vatandaşlık görevlerini de yerine getirdiklerini hatırlatmış oluruz. Şimdiye kadar Avrupa genelinde yaklaşık 500 binden fazla vatandaşımız oy kullandı. Bizim hedefimiz bir buçuk milyonu bulmasıdır. Sandık başına oy kullanmak için giden vatandaşlarımızın bazı yerlerde provokasyonlara uğradıklarını duyduk, yaşadık, gördük. Bu yüzden çok duyarlı olmanızı ve provokasyonlara gelmemenizi rica ediyorum."

 

BİZ DE ANLATALIM DİYORUZ


"Avrupa basını özgürlükçü ve çoğulcu bir görüntü vermiyor. Fikri çoğulculuk aradığımız zaman bugün Batı basınında bunu göremiyoruz. 'Gelin şu Türkiye'deki meseleleri bir de biz anlatalım' ve hatta 'O kadar insana makale veriyorsunuz, bu konularla ilgili biz de yazalım' dediğimiz zaman, 'Kusura bakmayın' diyorlar. Bugün Almanya'nın Rusya'da Alman azınlığın siyasal bilincinin gelişmesi için ortaya koyduğu mücadele, Kazakistan'da, Kırgızistan'da, Türkmenistan'da yaptığı politikaların biz daha uzağından bile geçemedik. Bunu özeleştiri olarak algılayabiliriz. Ama sonuç itibariyle yurt dışındaki Türk toplumu, içinde bulunduğu ülkede katılımı artırarak, bu ülkelerdeki toplumun şimdiye kadar huzuruna nasıl katkı sağladıysa, refahına nasıl 50 yıldan beri hizmet ediyorsa, yine aynı şekilde devam edecek. Vatandaşlarımız, Avrupa'da kendi menfaatlerini koruma noktasında siyasal bilincini ve siyasal katılımını artırmalı. Bunu her ortamda dile getiriyoruz."

ETİKETLER :
Diğer AVRUPA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı