Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Witten Sultan Ahmet Camii Derneği yönetimi güven tazeledi

DİTİB'e bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Witten Sultan Ahmet Camii Derneği Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurul seçimi sonrası Veysel Arslan tekrar seçilerek göreve getirildiler.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Genel Kurul‘da muhasebe ve faaliyet raporunun okunmasının ardından seçime gidildi. Yapılan oylamada üyelerin oyları ile Veysel Arslan tekrardan başkanlığa getirildi. 

 

Seçimin ardından Witten DİTİB Sultan Ahmet Camii Derneği Başkanlığına yeniden getirilen Veysel Arslan  cemaate kısa bir konuşma yaptı. Başkan Veysel Arslan kendisine ve arkadaşlarına oylarıyla destek veren üyelere teşekkür ederek, çalışmalarımıza kaldığımız yerden arkadaşlarımızla birlikte ivme katarak devam edeceklerini belirtti. Veysel  Witten DİTİB Sultan Ahemt Camii Derneği olarak kendilerine bu güveni veren herkese teşekkürlerini belirterek birlikte daha güzel çalışmaları yapacaklarını söyledi. 

 

Witten DİTİB Sultan Ahmet Camii Derneği şu isimlerden oluştu. Dernek Başkanı Veysel Arslan, Başkan Yardımcısı Hatice Topaloğlu, Başkan Yardımcısı Güner Palta, Sekreter Levent Çelik, Muhasip Cahit Hasan, Yönetim Kurulu üyesi Ertuğrul Karatoprak'dan oluştu.

ETİKETLER :
Diğer AVRUPA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı