Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Yeneroğlu: Vakit Türkiye’nin kaderine ortak olma vakti

AK Parti İstanbul Milletvekili ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu Köln Başkonsolosluğunda oyunu kullandı. Yeneroğlu burada yaptığı açıklamada halk oylamasına katılım çağrısını yineleyerek, “Yurt dışındaki vatandaşlarımızın siyasi katılımı bir vatandaşlık sorumluluğundan öte Türkiye ile bağların canlı bir şekilde muhafaza edildiğinin de en büyük kanıtı olacaktır.” dedi.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Yeneroğlu açıklamasında ayrıca şunları ifade etti:

 

“Yurtdışındaki seçmenler farklı tarihlerde olmak üzere anayasa değişikliği halk oylaması için 57 ülke ve 120 noktada oylarını kullanabilecekler. Almanya, Avusturya, Belçika, Fransa, İsviçre ve Danimarka’da sandıklar bugün açılmıştır. 9 Nisan Pazar gününe kadar açık olan sandıklarda her gün saat 9:00-21:00 arasında oy kullanmak mümkündür. Diğer Avrupa ülkeleriyle birlikte ABD, Avustralya ve Kanada’da yaşayan vatandaşlarımız da bu ülkeler için belirlenen tarihlerde sandık başına gideceklerdir.

 

Yurt dışındaki vatandaşlarımızın siyasi katılım haklarını kullanmaları her şeyden önce bir vatandaşlık sorumluluğudur. Kullanacakları oylarla Türkiye’nin geleceğinin belirlenmesinde ne denli kilit bir konuma sahip olduklarını göstereceklerdir. Bunun yanında Türkiye’nin kaderine ortak olduklarını gösteren güçlü bir mesaj vereceklerdir.

 

Bir ülkenin kalkınmasında, refah seviyesinin yükselmesinde siyasi istikrar temel unsurdur. Bu husus ülkemizde milletimizin takdiriyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle hayata geçirilecektir. Yasama ve yürütme organlarıyla bağımsız ve tarafsız bir yargının güçlenmesi sağlanacaktır. Bu kapsamda yurtdışındaki insanlarımızın sandığa gösterecekleri ilgiyle geleceğin Türkiyesine katkıda bulunmaları büyük bir kazançtır. Referandumda oy kullanacak bütün yurtdışı seçmenlerimizi Türkiye’yi daha demokratik bir geleceğe taşımak için ‘evet’ demeye çağırıyorum.”

ETİKETLER :
Diğer AVRUPA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı