Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Bin yetimi daha güvence altına almak istiyoruz

WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu “Yetim Sponsorluğu” kampanyasının startını Köln’deki hayırseverlerle birlikte verdi.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Yetimlere yönelik çalışmalarını “Yetim Sponsorluğu” çerçevesinde 17 ülkede sürdüren WEFA “Yetimin Tebessümü Ol” sloganıyla başlattığı Yetim Sponsorluğu kampanyasının startını Köln’deki hayırseverlerle beraber verdi. Programa WEFA Yetim Birimi Sorumlusu Ayşegül Bunsuz, WEFA Gönüllü Birimi Sorumlusu Rabia Sefi’nin yanı sıra yetim birimi ekibi ve Köln’de yaşayan pek çok hayırsever katıldı.

 

Yetim Sponsorluğu projesi hakkında katılımcılara kapsamlı bilgilerin aktarıldığı programda Tanzanya’da gerçekleştirilen yetim buluşmasına ilişkin video ve görseller paylaşıldı. Öte yandan Moğolistan’da bulunan yetimlerle de canlı bağlantı yapıldı. Yetimler ve hayırseverlerin karşılıklı olarak duygularını dile getirdiği programda heyecan ve mutluluk bir arada yaşandı. Program sonunda ise üzerinde kampanya sloganı ile logosunun bulunduğu pasta hep birlikte kesildi.

 

Desteklerinden ötürü tüm katılımcılara teşekkür eden WEFA Yetim Birimi Sorumlusu Ayşegül Bunsuz program sonunda şu değerlendirmelerde bulundu: “Bugün hayırseverlerimiz ve sponsorlarımızla güzel ve önemli bir günü icra ettik. Yeni bir logo, yeni bir slogan ve kampanyaya özgü yeni bir WEB sayfası ile bağışçılarımızın karşısına çıkıyoruz. Kampanyamız için “Yetimin Tebessümü Ol” sloganını belirledik. Hâlihazırda 2 bin yetimimiz var. Ancak bizler bu sayıyı arttırmak istiyoruz; çünkü yetimlerimizin sıcak bir tebessüme ve hayırseverlerimizin desteğine çok ihtiyaçları var. Kimi yetimlerimiz henüz anne karnında iken yetim kalmış, kimileri ise engelli olarak yaşamlarını sürdürüyorlar. Amacımız başlattığımız kampanya ile bin yetimi daha güvence altına almak, yaşama tutunabilmeleri ve geleceğe daha güvenle hazırlanabilmeleri için onlara gerekli desteği sağlamak. Bununla birlikte kampanyamız süresince yetimlerimizi daha görünür kılmak istiyoruz. Kitle iletişim araçlarının kullanımı bu manada büyük önem arz ediyor. Bu nedenle bağışçılarımız ve yetimlerimiz arasındaki duygusal bağın daha da güçlendirilebilmesi için her ikisini Skype görüşmeleri ile bir araya getiriyoruz. Kampanyamız süresince de bu görüşmeleri yapmaya devam edeceğiz. Yetimimiz ve onun çeşitli ihtiyaçlarını giderme noktasında sponsorluğunu üstlenen aile ile gerçekleşen “Yetim Günü” adını verdiğimiz Skype görüşmelerini tüm takipçilerimiz de online ortamda seyredebilecekler. Öte yandan yetimlerimiz için içerisinde şeker, balon, kırtasiye malzemeleri ile çeşitli oyuncalar bulunan “Tebessüm Paketi” hazırladık. Sponsor olmaksızın tüm hayırseverlerimiz 20 Avro tutarındaki Tebessüm Paketi’ni dünyanın muhtaç bölgelerindeki yetimlere hediye ederek onların tebessümüne vesile olabilirler. Tüm bu gayretlerimiz yetimlerin daha mutlu, güvenli şekilde hayatlarını sürdürebilmeleri ve geleceğe dair güzel hülyalar kurabilmeleri için; bu nedenle çalışmalarımıza sunulacak her katkı, destek oldukça değerli. Katkı sunan tüm kadirşinas dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

 

Kuruluşundan bu yana yetimlere yönelik kapsamlı projeler üreten WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu “Yetim Sponsorluğu” projesi çerçevesinde Açe (Endonezya), Arnavutluk, Bangladeş, Bosna, Burkina Faso, Çad, Kenya, Lübnan, Moğolistan, Moritanya, Pakistan, Somali, Sri Lanka, Türkiye, Togo, Tanzanya ve Zimbabve ile çalışmalar yapmaktadır.

ETİKETLER :
Diğer AVRUPA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı