Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Müezzinoğlu: 53 lirayı ödeyen herkes yararlanacak

Bakan Müezzinoğlu: Soydaşlarımız Aylık 53 TL Karşılığında Türkiye'de Sağlık Hizmetlerinden Faydalanabilecek
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmadığı halde Türkiye’de sağlık hizmeti almak isteyen Balkanlıların 53 TL karşılığında Genel Sağlık Sigortası kapsamına gireceğini söyledi.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, bir dizi ziyaretler için geldiği Adana’da Balkanlı soydaşlarla buluşma yemeğine katıldı. Divan Otel’de gerçekleşen toplantının açılışında konuşan Akdeniz Balkan Türkleri Federasyonu Başkanı Mükrebin Duygun, dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verip Bakan Mehmet Müezzinoğlu’na teşekkür etti. Bakan Müezzinoğlu ise, Balkanlar’ın zorlu bir dönemden geçtiğini fakat Türkiye Cumhuriyeti’ne başlarını yaslayarak Balkanların zorluklarını atlattıkları belirtti. 15 Temmuz hain darbe girişiminde Balkanlı bir şehidin de olduğunu söyleyen Müezzinoğlu, “15 Temmuz darbe girişimi yaşadık. Milletimiz adına karanlık bir geceydi. Ama ertesi sabaha yine umutla güvenle ve birlikte büyük hedeflere yürüyecek şekilde devam ettik. 249 şehidimiz oldu. Balkanlı Mustafa Canbaz kardeşimizde şehit oldu. Kendisi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değildi. Dünya vatandaşıydı. Ama bu kardeşimiz Türk milletinin kaderine canını verebilecek güzel bir örnek” dedi.

 

“Birlik ve beraberlik olmayı başaramıyoruz”


Balkanlılar arasından vatan haini çıkmayacağını kaydeden Müezzinoğlu, şunları kaydetti:

 

“Balkanların insanları için 3 şey söylerim her zaman. Balkanların insanı merhametli, mütevazi, mert ve cesurdur hain çıkmaz. Millete bedel ödeten çıkmaz. Sadece birlik ve beraberlik olmayı biraz başaramıyoruz. Bu kadar bedel ödedikten sonra en çok sarılmamız gereken değerlerimize sahip çıkarken birlik ve beraberliğimiz olmalı. Basit nedenlerle ayrılmamalıyız. Farklılıklarımız, zenginliklerimizdir.”

 

“Aylık 53 TL karşılığında Türkiye’den sağlık hizmeti alınacak”


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu, artık sosyal sağlık güvencesi olmayan kişilerin aylık 53 TL karşılığında sağlık hizmetlerinden yararlanabileceğini belirterek bu hizmeti Balkanlar içinde getirdiklerini kaydetti. Müezzinoğlu, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde bu proje izninden çıktı. Genel sağlık sigortası kapsamı dışında kalan tüm vatandaşlarımıza aylık 53 tl ödeyerek genel sağlık kapsamı içine girecekler. Bunun içine soydaşlarımızı da koyduk. Artık isteyen soydaşlarımız 53 TL karşılığında genel sağlık sigortası primi ödeyerek Türkiye’de her türlü sağlık hizmetini alabilecekler” ifadelerini kullandı.

 

Bakan Müezzinoğlu katıldığı yemekte Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden sınıf arkadaşı Recep Ersin ile karşılaşıp üniversite yılları hakkında konuştu. Ayrıca Müezzinoğlu ve arkadaşı üniversite yıllarındaki günlüklerini okudu. Balkanlı soydaşlarla buluşma yemeği daha sonra soru cevapla devam etti.

ETİKETLER :
Diğer TÜRKİYE haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı