Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Duisburg'tan Bayburtlu engellilere yardım

"Aramızda Engel Yok" parolasıyla Yazır Yardımlaşma Derneği'nin Akkurt düğün salonunda gerçekleştirdiği geceden elde edilen gelir Bayburt'taki ihtiyaç sahibi engellilere gönderilecek.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Bu yılki organizeden elde edilecek gelirin Bayburt'daki yardıma ihtiyacı olan engelli vatandaşların yararına kullanılacağı geceye, Düsseldorf Başkonsolosluğu'ndan Konsolos Ahmet Ergen, Duisburg Uyum Meclisi eski Başkanı ve CDU Belediye Meclis üyesi Şevket Avcı, Uyum Meclisi üyeleri, Köln Bayburtlular Dernek yöneticileri, Kapadokya Kültür Dernek Başkanı Mümin Uluç, Ardahan Posof Dernek Başkanı Ercan Özcan, Ankaralılar Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Halil Yalçın, Türk Alman Yardım Sevenler Dernek Başkanı Necmiye Öztürk katılarak destek verdiler.

 

Organizetörler Fatih Demir, Halil Zengin ve Melike Neslihan Kalkan'ın aylar önce yaptıkları yoğun çalışma dönemi sonrasında gerçekleşen 'Aramızda Engel Yok' parolasıyla başlatılan organizeden elde edilen gelirin Bayburt şehrindeki engelliler için kullanılacağını kaydettiler. 

 

Bayburt Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Bayburt Memnume Evsen Yaşam Bakım ve Rehabiliyasyon Merkezi ile görüşülerek yardım gecesinin yapıldığı belirtildi.

 

"Aramızda Engel Yok" gecesine katılan sanatçılar Sinan Yılmaz, Ahmet Baydaroğlu, Gönül Doğan- Su Perisi, misafir sanatçı Suat Kalaycı, Necdet Koç, ve grubu, Yılmaz Çelik programda sahne alarak engellilere destek verdiler. 

 

Görme engelli sanatçı Aykut Korkut sahnede söylediği eserlerle davetlilerden yoğun alkış aldı. Davul zurna ekibi de Bayburt yöresi oyun havalarından örneklerle destek verdi.

 

Bundan önceki engelliler gecesi Bingöl'deki engelli vatandaşlar için yapılmıştı.

Ali Osman Doğan / Duisburg - Almanya

ETİKETLER :
Diğer AVRUPA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı