Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Avrupalı Türk Demokratlar Birliğinden Haleplilere yardım

Avrupalı Türk Demokratlar Birliğince (UETD) Halepliler için temin edilen 250 bin avroluk yardım çeki, Türk Kızılayına verildi.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Türk Kızılayı tarafından savaş mağdurlarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla başlatılan "Haleplileri Görmezden Gelmeyin" kampanyasına, UETD destek verdi. Bu kapsamda Avrupa'da yaşayan Türklerden temin edilen 250 bin avroluk yardım çeki, Türk Kızılayına teslim edildi.

 

Türk Kızılayı Genel Başkan Yardımcısı Naci Yorulmaz, dernekteki törende, Avrupa'daki Türk toplumunun, yaşadıkları ülkelerin vicdanı olduğunu söyledi.

 

Türk insanının Suriye halkına yardım götürürken din, dil ve ırk ayrımı gözetmediğini belirten Yorulmaz, "Türkiye, dünyanın vicdanı olduğunu bir kez daha gösterdi. Suriye'ye yardım için dünyanın birçok yerinde fonlar oluşturuldu ancak Türkiye ve Kızılay başta olmak üzere tüm sivil toplum kuruluşları, bu yardım organizasyonlarında müthiş bir verimlilik gerçekleştirdi." dedi.

 

Türk Kızılayı Küçükesat Şube Başkanı Serhat Önder'in 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olduğunu dile getiren Yorulmaz, Önder'in, UETD Nürnberg Kurucu Başkanı olarak da görev yaptığını kaydetti.

 

UETD Genel Başkanı Zafer Sırakaya ise Avrupa'da yaşayan Türklerin, birliğin Halep'e yardım çağrısına destek verdiklerini söyledi. 

 

Halep'te mahsur kalan halkın bölgeden tahliyesi için seferber olan Türk Kızılayına teşekkür eden Sırakaya, "Çeyrek milyonluk bir yardım çeki, çeyrek asırdır Avrupa'da yaşayan kardeşlerimizin göstermiş olduğu hassasiyetin gözükmesi anlamında çok önemli rakam." ifadelerini kullandı.

ETİKETLER :
Diğer AVRUPA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı