Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

İsrail'in Gazze'de korkunç oyunu

İsrail'in saldırılarında 39'u çocuk, 25'i kadın 194 kişi hayatını kaybetti.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

İsrail uçaklarının sivil bir binayı yerle bir etmeden önce binanın çatısına az hasar veren küçük bir roket atarak binadakileri uyardığı ve ardından büyük bombalarla yerle bir ettiği iddia edildi.

Independent'ın Gazze'de yayınlanan Watania Ajansı'na dayandırdığını yazdığı haberine göre, İsrail uçakları içinde kadın ve çocukların yaşadığı binaları vurmadan önce 'uyarı politikası' uyguluyor. Bu 'uyarı politikası'na göre vurulacak sivil binaya önce ya telefon mesajı gönderiliyor ya telefon ediliyor ya da 'çatısı tıklatılarak' binayı boşaltmaları isteniyor.

Önceki gün İsrail uçaklarının yerle bir ettiği Samir Nofal ailesine ait binanın bombalanmasında “çatının tıklatılması"nın ne demek olduğu bizzat görüntülendi.

Watania Ajansı tarafından çekilen internet paylaşım sitelerinde yayınlanan görüntülere göre Gazze üstünde uçak İsrail uçaklarından atılan küçük bir roket üç katlı bir binanın çatısına isabet ediyor.

Roket çatıda küçük bir hasara yol açarken binada bir sarsıntı meydana geliyor. Ajansın ifadesiyle “çatı tıklatılarak" evdekilere “binayı boşaltın" mesajı verilmiş oluyor.

15 dakika sonra uçaklar geri dönüyor ve bu kez evin üstüne bu kez büyük bombalar bırakarak ortalığı toz duman içinde bırakıyor.

Toz duman çekildiğinde binadan geriye sadece bir moloz yığını kaldığı görülüyor.

İSRAİL'İN SALDIRILARINDA 39'U ÇOCUK, 25'İ KADIN 194 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
Yerel siteler ve bazı kaynaklar, İsrail'in saldırılarında 'Çatıyı tıklatma' uygulaması yaptığına dair iddialara karşın saldırılarda 39'u çocuk, 25'i kadın 194 kişinin hayatını kaybettiğini açıklayarak İsrail'in 'çatıyı tıklatma' haberleri ile uluslararası kamuoyunda tepkileri yumuşatmaya çalıştığı belirtiliyor.


Kaynak
: DHA
ETİKETLER : İsrail Filistin Gazze
Diğer DÜNYA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı