Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Vodafone'dan Almanya'daki Türkler Için Özel Tarife

Vodafone Almanya, Almanya'da yaşayan Türkler için "Sen neredeysen Vodafone da orada" sloganıyla hazırladığı özel tarifesini Düsseldorf'ta duyurdu.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Vodafone Almanya Ürün Pazarlama Müdürü Andreas Laukenmann, Almanya'daki Türkler için hazırlanan tarifenin tanıtımı dolayısıyla düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, söz konusu tarifenin özellikle Türkiye ve AB ülkelerinde sıkça seyahat eden veya bu ülkelerde telefon görüşmesi yapanlar için "ideal" bir tarife olduğunu söyledi.

 

Vodafone Shop'lar, online olarak ya da telefon mağazalarından temin edilebilecek tarifeyle ilgili bilgi de veren Laukenmann, "14,99 avro karşılığında 4 hafta boyunca 750 megabayt boyutundaki veri paketini saniyede 375 megabite'e varan hızla kullanabiliyorsunuz. Ayrıca, 200 dakikalık görüşme süresini ister Almanya'da isterseniz Türkiye veya AB ülkelerinde kullanabilirsiniz. Almanya'dan Türkiye'deki sabit hatlara ve AB ülkelerine yapacağınız görüşmeler için ayrıca 200 dakika görüşme süreniz mevcut. Paket için ilave görüşme dakikaları veya kısa mesaj olanakları da mevcut." ifadelerini kullandı.

 

Vodafone Almanya Satış Müdürü Armin Heddenhausen da söz konusu tarifenin tüm güncel "CallYa" tarifeleri ile kombine edilebildiğini, şirketlerinin tarife için 9,99 avro olan 3 ayrı opsiyon sunduğunu bildirdi.

 

Heddenhausen, söz konusu opsiyonlara ilişkin şu bilgileri verdi: 

 

"Tek seferlik opsiyon 'Türkiye 500', Türkiye'de bulunduğunuz sürece ilave bir veri paketi sunmaktadır. Abonelik opsiyonu 'Türkiye mobil 100 dak/SMS', Almanya'dan tüm Türk cep telefonu şebekelerine yapılacak görüşme ve kısa mesajlar için 100 kontör sunmaktadır. 'Uluslararası 400 dak/SMS', Almanya'dan Türkiye'deki sabit hat ve AB'deki tüm sabit hat ve cep telefonu şebekelerine yapılacak kullanım için 400 kontör sunmaktadır. Her iki abonelik opsiyonunun geçerlilik süresi 4 haftadır ve otomatik olarak yenilenir."

 

Verilen bilgiye göre, "CallYa Smartphone International" adlı yeni tarife Almanya, Türkiye ve tüm AB ülkelerinde, tek bir kartla iletişim ihtiyacını karşılayacak.

ETİKETLER :
Diğer AVRUPA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı