Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Merkel, ifadeye çağırıldı

Almanya Başbakanı Merkel, Volkswagen’in karıştığı emisyon skandalını araştırmak için kurulan komisyona ifade verecek.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Almanya Başbakanı Angela Merkel’in, Federal Parlamento bünyesinde otomobil devi Volkswagen’in karıştığı emisyon skandalını araştırmak için kurulan komisyona ifade vereceği öğrenildi. “Saarbrücker Zeitung“ gazetesinin komisyon üyelerine dayandırdığı habere göre, Merkel’in komisyona ifade vermesi için 8 Mart 2017 tarihinde özel oturum yapılması planlanıyor. 

 

Komisyon üyeleri Merkel’den özellikle emisyon skandalından ne zaman haberdar olduğu, skandal patlak vermeden önce bilgisi olup olmadığı, Alman Hükümetinin ABD Çevre Koruma Dairesi EPA ile temas kurup kurmadığı, Başbakanlığın AB emisyon değeri düzenlemesindeki rolü ve Merkel’in Alman Otomobil Endüstrisi Birliği (VDA) ile kişisel ilişkileri gibi sorulara yanıt vermesini isteyecek.

 

Çok sayıda bakan da komisyona çağrılacak


Habere göre, emisyon skandalı nedeniyle Merkel ile birlikte çok sayıda bakanın da komisyona çağırılması söz konusu. Federal Ulaştırma Bakanı Alexander Dobrindt (CSU), Başbakanlık Bakanı Peter Altmaier (CDU), Federal Çevre Bakanı Barbara Hendricks (SPD) ve Federal Ekonomi Bakanı Sigmar Gabriel’in de komsyona bilgi vermesi bekleniyor.

 

"Saarbrücker Zeitung" gazetesine konuşan emisyon skandalını araştırma komisyonu başkan yardımcısı Oliver Krischer, Başbakan Angela Merkel ve başbakanlığın emisyon skandalıyla 2015 Kasım ayından önce ilgilendikleri yönünde bilgilerin yoğunlaştığını söyledi.

 

Alman haber kanalı n-tv.de’nin bildirdiğine göre, komisyonun şu anda görevde olan bakanların dışında Ulaştırma eski Bakanı Wolfgang Tiefensee (SPD), Peter Ramsauer (CSU) ve Aşağı Saksonya Başbakanı Stephan Weil’i de dinlemesi bekleniyor. Weil, aynı zamanda görevi gereği Volkswagen Denetim Kurulunun da üyesi.

ETİKETLER :
Diğer AVRUPA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı