Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

Dünyada bir ilki Alman doktorlar gerçekleştirdi

Dünya genelinde ilk kez Almanya’nın Hannover kentindeki klinikte “Heartmate III” türü yapay kalp nakli yapıldı. 56 yaşındaki hastaya uygulanan ameliyat yöntemi başarılı geçti.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Dünya genelinde ilk kez Almanya’nın Hannover kentindeki klinikte “Heartmate III” türü yapay kalp nakli yapıldı. 56 yaşındaki hastaya uygulanan ameliyat yöntemi başarılı geçti.

Almanya’nın Hannover kentinde doktorlar dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Hannover Tıp Yüksek Okulu’nda (MMH) ameliyat edilen bir hastaya ilk kez yapay kalp takıldı.

Klinkteki doktorlar Hessen eyaletinden gelen 56 yaşındaki hastaya mekanik kan pompalama aleti taktılar. Hastanın ameliyattan iyi bir şekilde ayrıldığı ve sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Söz konusu aletin kalbe yardımcı olacak bir teknik araç değil, tamamen mekanik olarak çalışan bir alet olduğu ve bu türde dünyada ilk olduğu vurgulandı.

Alman basınına yansıyan bilgilere göre, söz konusu alet kendinden öncekilere göre çok yeni tekniklerle donatılmış durumda.

Alman tıp uzmanları yapay kalp nakillerinin giderek daha da fazla önem kazandığına dikkat çektiler. Buna gerekçe olarak ise organ bağışlarında düşen sayıyı gösterdiler.

Ameliyatı gerçekleştiren kalp cerrahı Axel Haverich, kalp nakli için organ bağışı bekleyen çok sayıda hastanın ömrünün bu bekleyişe yetmediğini aktardı.

ETİKETLER : Almanya Heartmate III
Diğer TEKNOLOJİ haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı