Erdem Emeklilik - Ersin Konar
Erdem Emeklilik - Ersin Konar vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
POLAT & HUMANN GmbH

BM'den dev sığınmacı dalgası uyarısı

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Irak’ta dev bir göç dalgasına karşı hazırlık yapıyor.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı  

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Irak’ta dev bir göç dalgasına karşı hazırlık yapıyor.

 

BM Mülteciler Yüksek Komiserliği internet sitesinde yapılan açıklamada Irak Ordusu’nun IŞİD’in elinde bulunan ikinci büyük kent Musul’a başlattığı saldırı sonrası dev bir göç hareketi yaşanabileceği uyarısında bulundu. UNHCR bu sayının 1,2 milyonu bulabileceğini açıkladı.

 

BM Mülteciler Yüksek Komiserliği Sözcüsü Adrian Edwards İsviçre’nin Cenevre kentinde yaptığı basın toplantısında bölgede büyük bir göç hareketi beklediklerini, olası göç hareketine karşı hazırlıklarını hızlandırdıklarını açıkladı.

 

Sözcü ‘‘UNHCR yapabileceği herşeyi yapmaktadır. Ancak karşı karsıya kalınan dev sorunda bu insanları barındırmak ve acılarını dindirebilmek için daha fazla sığınmacı kampının yapımında toprak ve parasal ihtiyaç söz konusu’’ diye konuştu.

 

Mülteciler Yüksek Komiserliği son aylarda 48 bini Musul bölgesinden olmak üzere 213 bin kişinin evlerini terk ettiğini, ilk anda Musul bölgesinde geçici olarak 120 bin kişiyi barındırmanın hazırlıklarını yaptığını açıkladı.

ETİKETLER :
Diğer DÜNYA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
Kanal Avrupa
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa\'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   jartiyer takımı   sex shop   sex shop   işitme cihazı