Futbolun yaşayan efsaneleri 16 Temmuz’da Antalya’da!

Futbolun yaşayan efsaneleri 16 Temmuz’da Antalya’da!

Samuel Eto’o, dünya futbolunun efsane isimlerini Antalya’da topluyor. Maradona, Messi, Neymar, Suarez, Totti, Xavi, İniesta, Drogba gibi yıldızlar Eto’o Vakfı Yardım maçı için Antalya Arena’da yeşil sahalara çıkacak.

Samuel Eto’o Vakfı’nın 10. yıl etkinliği kapsamında Türkiye’ye gelecek olan dünya yıldızları, Antalya’da Türk karması ile bir karşılaşma yapacak.

 

Kamerun’da çocukların okul eğitimi, meslek edinme ve gelişimi ile ilgili bir dizi projeye imza atan Samuel Eto’o; aralarında Messi, Neymar, Suarez, Maradona, Eden Hazard, Totti, Michael Essien, Xavi, JayJay Okocha, Pierre Emerick Aubameyang, Iniesta, Demba Ba, Drogba ve Arda Turan’ın da olduğu çok sayıda yıldız futbolcuyu, vakfının 10. yıl etkinliği kapsamında özel bir maç yapmak üzere Türkiye’ye getiriyor.

 

DÜNYANIN GÖZÜ ANTALYA’DA OLACAK

 

World Tourism Forum organizasyonuyla 16 Temmuz 2016da gerçekleştirilecek karşılaşmadan elde edilecek gelir Samuel Eto’o Vakfına aktarılacak. Samuel Eto’o’nun ev sahipliğindeki organizasyon için 16 Temmuz akşamı da Regnum Carya Golf & Spa Resort’da, dünya ve Türk futbolunun en ünlü yıldızlarının yanı sıra seçkin bir davetli topluluğunun katılacağı bir gala düzenlenecek.

 

EN UCUZ BİLET 165 TL

 

16 Temmuz’da Antalya Arena Stadı’nda yapılacan dev organizasyonun biletleri de satışa sunundu. Dünya yıldızlarının yer alacağı maçın biletleri 992 TL ile 165 TL arasında satılıyor.

Anahtar Kelimeler: