DenizBank AG iş ve siyaset dünyası iftarda buluştu

DenizBank AG iş ve siyaset dünyası iftarda buluştu

 

Viyana merkezli DenizBank AG Münih Șubesi, sivil toplum temsilcileri ile iş ve siyaset dünyasını düzenlediği iftar yemeğinde bir araya getirdi

 

 

Almanya ve Avusturya’daki köklü yapılanması ile geniş bir müşteri kitlesine hizmet veren DenizBank (Wien) AG tarafından düzenlenen ve diplomatik camia, siyasi temsilciler, iş dünyası temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve medya mensuplarını bir araya getiren geleneksel iftar programına konuklar yoğun ilgi gösterdi.

 

 

DenizBank (Wien) AG Münih Șubesi tarafından Münih’teki Sultanahmet Köftecisi’nde verilen İftar Yemeği’ne Münih Başkonsolosu Mehmet Günay, Ticaret Ataşesi Ertem Çoban, Eğitim Ataşesi Prof. Dr. Mustafa Çakır, Din Hizmetleri Ataşesi Sıddık Yılmaz, DİTİB Bölge Görevlisi Aykan İnan, DİTİB Güney Bavyera Eyalet Birliği Başkanı Önder Yıldız, Münih Türk Dernekler Birliği Sözcüsü Ender Beyhan-Bilgin, UID Bölge Başkanı Mehmed Mert, Münih Ülkü Ocağı Başkanı Engin Uyguntürk, Dünya Uygur Kurultayı Genel Başkanı Dolkun İsa, SAADET Partisi Münih Temsilcisi Mahmut Karali, MÜSİAD Münih Başkanı Feyruz Dursun, Batı Trakya Aile Derneği Başkanı Barış Osman, STK Temsilcileri, dernek başkanları, din görevlileri ile birlikte çok sayıda seçkin davetli katıldı.

 

 

YERDEKALMAZ: SOSYAL SORUMLULUK ANLAYIŞI İLE HIZMET EDİYORUZ

Açılış konuşmasında Ramazan ayının önemine dikkat çeken DenizBank (Wien) AG Münih Bölge Müdürü Nuket Yerdekalmaz, „Düzenlediğimiz iftar davetlerini sosyal sorumluluk anlayışımızın somut bir parçası olarak görüyoruz. Ramaza ayı insanları bir araya getiren, paylaşım ve hoşgörünün önemini vurgulayan müstesna bir aydır. DenizBank, Ramazan’a önem veren bir bankadır” dedi.

 

 

Program, canlı müzik eşliğinde sohbetle geç vakitlere kadar devam etti.

 

Deniz Bank AG

1996 yılında Avusturya’da kurulan DenizBank AG, 43 şubesi ve 482 çalışanı ile Avusturya ve Almanya’da hizmet vermekte.

Avusturya’da direk bankacılık alanında öncü bir konuma sahip olan DenizBank AG, kurumsal alanda da köklü bilgi, birikim ve deneyimini çeşitli sektörlerdeki müşterilerinin kullanımına sunmakta olup, Türkiye, Almanya ve Avusturya başta olmak üzere, Avrupa Birliği ile ticari bağlantısı olan şirketlere her türlü bankacılık hizmetini vermekte.

Avusturya’da 27 ve Almanya’da 16 şubesi ve gelişmiş teknolojinin kullanıldığı Çağrı Merkezi ile müşteri odaklı hizmet sunan DenizBank AG, bireysel mevduat alanında da öncü bir konuma sahip.

 

 

DenizBank Grubu’nun odaklandığı başlıca alanlar, perakende müşteriler, küçük ve orta ölçekli işletmeler, ihracatçılar, kamu ve proje finansmanı ile ticari ve kurumsal müşteriler. Tarım, enerji, turizm, eğitim, sağlık, altyapı ve denizcilik grubun faaliyetlerinde öncelikli olarak belirlediği pazarlar. Grup, merkezi Viyana’da bulunan iştiraki DenizBank AG aracılığı ile AB ülkelerinde faaliyet göstermekte. JSC DenizBank Moscow, Rusya ile ticaret yapan mevcut müşterilere yurtdışında hizmet götürmekte ve çeşitli finansal gereksinimlerini karşılamakta.

 

 

 

Anahtar Kelimeler: DenizBank AG iş ve siyaset dünyası iftarda buluştu