Corendon Köln Bonn Havalimanı’ndan ilk sezon uçuşunu yaptı

Corendon Köln Bonn Havalimanı’ndan ilk sezon uçuşunu yaptı

Köln

 

Almanya’da son dönemde uçuş noktalarını hızla çoğaltan Corendon Havayolları, Köln Bonn Havalimanı’ndan ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Corendon yetkililerinin de katıldığı ilk uçuş İspanya’nın Mallorca kentine gerçekleştirildi.

 

Almanya’nın Köln Bonn Havalimanı’nda Boeing 737-800 tipi uçakları ile haftada 25 uçuş gerçekleştiriliyor. Corendon’un Köln’den tatil bölgeleri olan Türkiye, Akdeniz, Kanarya Adaları, Yunanistan ve Mısır’a uçtuğu bildirildi.

 

Köln Bonn Havalimanı’ndan gerçekleştirilen ilk uçuşta konuşan Corendon Uçuş Operasyon Direktörü Erhan Bayram, Almanya’daki uçuş noktalarını her geçen gün yenilerini eklediklerini belirterek,’’Corendon olarak en önemli tatil bölgelerine ve Akdeniz’e artık Köln’den düzenli şekilde uçuyoruz’’dedi.

 

Corendon Havayolları, Köln Bonn Havalimanı’ndan haftada 3 kez İzmir’e, 7 kez Antalya’ya, 1 kez Alanya-Gazipaşa’ya, 2 kez Hurghada’ya 1 kez Fuerteventura, 1 kez Las Palmas’a, 1 kez Tenerifa’ya, 3 kez Kreata’ya, 2 kez Kos’a, 2 kez Rodos’a ve 2 kez de Mallorca’ya uçuş gerçekleştiriyor.

 

Anahtar Kelimeler: Corendon, Köln, İspanya