Belediye başkan adaylarına destek turları

Belediye başkan adaylarına destek turları

KÖLN

 

Avrupa’nın vekili Zafer Sırakaya, seçim bölgesi İstanbul’daki AK Parti’li belediye başkan ve adaylarına destek turlarını sürdürüyor. Gaziosmanpaşa, Beylikdüzü ile Sultanbeyli belediye başkanları ve başkan adaylarını ziyaret eden Sırakaya, mevcut başkanları bugüne dek gösterdikleri başarıdan dolayı kutlarken, yeniden seçilmeleri için vatandaşlardan destek istedi.

 

Aday olanlardan da projeleri ile ilgili bilgiler alan Zafer Sırakaya, her birinin ülke sevdasıyla donanmış, ehil bireyler olarak, mahalli yönetimlerde yer almalarının hem İstanbul’a, hem de memlekete yararlı olacağını vurguladı.

 

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’yı ziyaretinde belediye hizmetlerini yerinde incelediğini ifade eder Sırakaya, “Sayın başkanımız ve ekibi örnek bir çalışma içerisindiler, kendieini kutluyorum. Bu örnek çalışmaların geleceğe taşınması son derece önemli, hemşehrilerimizin desteğinin süreceğine inancım tamdır“ dedi.

 

 

Beylikdüzü belediye başkan adayı Mustafa Necati Işık’ı da seçim bölgesinde ziyaret eden Zafer Sırakaya, başarılar diledi. Mustafa Necati Işık’ın büyük bir bilgi birikimi ve donanımı bulunduğuna işaret eden Sırakaya, “Beylikdüzü bu sefer tamam inşaallah“ diye konuştu. Işık da seçim çalışmalarını yerinde inceleyen ve destek veren Sırakaya’ya teşekkür etti. Işık, AK Partili belediyelerin kendisi için büyük referans olduğunu belirterek, yeni projelerle Beylikdüzü’nü daha da güzelleştericeklerini ifade etti.

 

 

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’i de ziyaret eden Sırakaya, “Yeni dönemde Belediye Başkanlarımız ile medeniyet birikimimize uygun çalışarak şehirlerimizi yeniden inşa edeceğiz“ diye konuştu.

 

Anahtar Kelimeler: Zafer Sırakaya, yerel seçimler