Başkan Adayı Kadı, İnsan Odaklı Belediyecilik

Başkan Adayı Kadı, İnsan Odaklı Belediyecilik

Gümülcine

 

Çok değerli Yassıköy belde halkını ve yurt dışında yaşayan siz kıymetli soydaşlarımızı  en kalbi duygularımla selamlıyorum.

 

Önce toplumun her kesimini kucaklayacak şekilde eşitlik ve adalet ilkeleriyle, bu toplaklarda yaşayan herkesin sözü, düşüncesi, görüşü bizim için değerlidir, kıymetlidir diyerek birikimlerimizi ve çalışmalarımızı önce insan anlayışıyla sizlerin sevgi, güven ve destekleriyle harmanlayarak hizmete talip olmuştuk.

 

Gerek ülke, gerek belediye, gerekse bölge halkı olarak imkanların son derece kısıtlı olduğu, bir gün sonrasında bile ne olacağı belli olmayan kritik ve çok zor bir dönemden geçtik.

 

Bu zor dönemde şikayet eden değil şikayet dinleyen, sorun çıkaran değil sorunlara çözüm üreten, dertlerine çare bulan bir yönetim anlayışıyla çalıştık. Her zaman hakkın ve hakikatin yanında adaletsizliğin ise karşısında olduk. Yaratılanı yaradandan ötürü severek, köylerimiz arasında hiç bir ayrım yapmadan, bize oy versin veya vermesin, hiçkimseyi ayırmadan yaşadığımız ve yönettiğiniz belediyeye hizmet için gece gündüz çaba sarfederek imkanlarımız çerçevesinde en iyi hizmeti yapmaya çalıştık. Her zaman hizmet üretmek, değer üretmek ve bugüne kadar yapılamayanları yapabilmek için uğraş verdik.

 

Çok değerli Yassıköy belde halkı,

Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da ekip arkadaşlarımızla birlikte sahip olduğumuz çizgiden ayrılmadan, ahlâklı, ilkeli, azimli ve kararlı bir şekilde hiç bir güç karşısında eğilmeden, korkmadan yorulmadan bölgemizde sizlere en iyi hizmeti yapabilmek için önümüzdeki Mayıs ayında yapılacak seçimlerde Demokratik İşbirliği Listesi’nde yer alacak meclis üyesi ve muhtar adaylarını açıklayarak olarak tekrar aday olduğumuzu siz değerli halkımıza bildirmekten onur duyarız.

 

 

Yassıköy Belediye Başkan Adayı Dr. İsmet Kadı listesinden 32 adayı açıkladı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler: Başkan Adayı Kadı, İnsan Odaklı Belediyecilik