Avrupa'nın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Hasan'dan açıklama

Avrupa'nın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Hasan'dan açıklama

WİTTEN

 

Değerli okurlarımıza önemle duyurulur

 

Gazetemizin adı Avrupa'nin Sesi'nin kullanıldığı bir WhatsApp grubunun kurulduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Söz konusu grubun ne gazetemizle ne de gazetemizin sahibi Mehmet Hasan'la hiç bir ilgisinin bulunmadığını kamuoyuna ve okurlarımıza saygıyla duyururuz.

 

Gazetemizin resmi sosyal site adresleri "Avrupa'nın Sesi Gazetesi" olarak tanımlanmaktadır. Adımızı çağrıştıran bu tür sitelerin art niyetli birer girişim olduklarını ve itibar edilmemesi gerektiğini özellikle vurgularız.

 

Konu hakkında Avrupa'nın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Hasan'ın açıklaması şöyle:

 

"WhatsApp Avrupa’nın Sesi Grubu'nda bazı arkadaşlarım bu grubun içinde yer almaktadır.

 

Avrupa’nın sesi gazetesinin grubu olduğunu düşünerek üye olduğunuzu tahmin ediyorum, ama maalesef yanlış kişiler tarafından benim sahibi olduğun gazetenin adına kurulan bir WhatsApp grubudur.

 

Akşam üzeri yayınlanan bazı videoları izleyen arkadaşlarım beni arayarak yayınlanan videoların benim adıma ve Avrupanın Sesi gazetesine uygun olmadığını belirttiler,  kurulan grup sanki benim tarafımdan kurulmuş gibi görünmektedir.

 

Aslında Avrupanın Sesi gazetesi ile hiçbir alakası olmayan WhatsApp grubudur, gazetenin yalnız iki Facebook grupları vardır, onların isimleri ise Avrupanın Sesi gazetesi grubu diye geçer, kurulan grubun logosu maalesef çok farklı...


 
Avrupanın Sesi gazetenin logosu alt bölümde görülmektedir."

Avrupanın Sesi Gazetesinin İmtiyaz sahibi
Mehmet Hasan

 

Anahtar Kelimeler: