POLAT & HUMANN GmbH

AK Parti’deki değişim süreci sizce ne kadar başarılı oldu?


Bu makale 2017-10-05 01:14:56 eklenmiş ve 121 kez görüntülenmiştir.
Müjdat Gür

AK Parti yeni değişim süreci teşkilat kadrolarındaki yanlışlıklar hakkında sizlere izahda bulunmak istiyorum. Nisa-58. ayetinde ALLAH (cc) şöyle buyuruyor.

 

Ey insanlar! Biz nasıl ki Peygamberliği ehil ve yetkin durumdaki elçilerimize veriyorsak, Allah da her işi ancak uzmanına vermenizi ve onlara emanet etmenizi size emretmektedir. 

 

"Maalesef ben AK Partiliyim diyerek dava adamı olunmuyor" Davanın ehli olmayan basiretsiz kişiler yine görev başına alındılar. Listeler yine  il, ilçe ve beldelerde aynı kişilerin ellerinde idi. Körler sağırlar birbirini ağırlar mantık'ı ile yağcılar AK Parti teşkilatlarında yerini böylelikle almış oldu. Gerçek AK DAVA GÖNÜLLERİ kadro dışı bırakıldı.

 

2019 seçimlerinde ne kadar başarı elde etmiş olduklarını göreceğiz . Yoksa sadece bol bol fotoğraf çekilip sergileyerek birşeyler yaptıklarınımı ima edecekler göreceğiz. Bu kutlu dava için kimlerin daha fazla koşturduğunu malum hepimiz iyi bilmekteyiz. ÜLKEMİZİN BEKASI ve Sayın Cumhurbaşkanımız için bizler bu yola baş koymuş birer dava fertleriyiz.

 

Bu eleştirim için bana kızanlar olacak biliyorum çokta tın'dı. AK Partiye  gönül vermiş dava yoldaşlarımın  bu konuları bilmesinde fayda var. Onların ne dedikleri beni hiçte ırgalamıyor. AK Parti ye gönül vermiş bir dava adamı olarak bütür yanlışlıkları dile getirmem gayet doğal hakkımdır diye düşünüyorum.

 

Olabilecek bu yanlışlığın düzeltilmesine yönelik defalarca yazılarımda önerilerde bulunmuş ve olabilecek sonuçlarına da değinmiştim. Hani derler ya “Söyleye söyleye dilimde tüy bitti.” Ee ne oldu şimdi.? İl,ilçe ve belde başkanların değişmesi ile "METAL YORGUNLUĞU" giderilmişmi oldu.

 

zannediyorsunuz? Üzülerek belirtmek istiyorum ki maalesef giderilemedi. Acaba bu tür kendini beğenmiş ukala kişilerin sayesinde  AK Parti'nin oy potansiyelinde artış olabilir mi  diyede belirtmeden geçemiyorum. Biliyorum aynı davaya gönül vermiş bireyler olarak sizlerde söylemlerime tam fikirsiniz. Cumhurbaşkanımızın 2019 seçimlerine yönelik sözlerini hatırlatırım.."Bize hesabi değil, hasbi olanlar lazım.. hesap adamı olursak çökeriz. Onun için bize; dava adamı, hizmet adamı, milletin adamı olarak görev yapacak AK Parti kadroları lazım." demişti.

 

ALLAH ülkemizin ve vatanımızın yar ve yardımcısı olsun. 2019 yılı seçimlerinde yüzümüzün akı ile ÜLKEMİZİN bekası için bu kutlu davada yolumuz daim olsun.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
LR L-Recapin Saç Dökülmesine Karşı
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar