POLAT & HUMANN GmbH

Rusya: Trump’un seçilmesinden memnunuz

Rus Ortodoks Kilisesi, ABD’deki başkanlık seçimini Donald Trump’ın kazanmasından memnun olduğunu açıkladı.

Rusya nüfusunun büyük çoğunluğunun mensup olduğu Rus Ortodoks Kilisesi (Moskova Patrikhanesi), ABD’deki cumhurbaşkanlığı seçimini Donald Trump’ın kazanmasından memnun olduğunu açıkladı. 

 

Moskova Patrikhanesi Kiliseler Arası İlişkiler Bölümü Başkanı Metropolit İlarion, yaptığı açıklamada, Trump’ın seçilmesinin, dünyada terörizme karşı uluslararası bir koalisyon kurulması konusunda umut verdiğini söyledi. Trump’ın seçimlerden önceki vaatlerini gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceğinin zaman içinde belli olacağını söyleyen İlarion, bununla birlikte, Trump’un seçilmesiyle, bütün uluslararası sistemin iyileşmesi ve terörizme karşı uluslararası koalisyon kurulması yönünde umut doğduğunu ifade etti. 

 

ABD’deki cumhurbaşkanlığı seçiminin iki kişi arasında değil, iki zihniyet arasında gerçekleştiğini söyleyen İlarion, ABD’lilerin, herşeyin olduğu gibi kalmasını savunan adaya karşı, değişimi savunan adayı seçtiklerini kaydetti. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri
Köşe Yazarları
Tüm Gazete Manşetleri Oku
E-Mail Bülten Kaydı
LR L-Recapin Saç Dökülmesine Karşı
sanalbasin.com üyesidir
Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Evden Eve Nakliyat Cerrahoğlu Naliyat olarak gebze evden eve nakliyat, gebze nakliyat, gebze nakliye, gebze eşya depolama, sektörunde hizmet vermektedir.Gebze Evden Eve Nakliyat
Avrupa'nın Sesi Haber Portalı
© Copyright 2016 Avrupanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazisoft Haber Yazılımı alt yapısı ile Eyüp Hacıyakup tarafından yapılmıştır.
TÜRKİYE
Türkiye Haberleri
BALKANLAR
Batı Trakya Online
Batı Trakya Haberleri
AVRUPA
Avrupa Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri
Online kullanıcılar